Почти 190 офицеров органов управления ВМФ отправятся к началу лета к новому месту службы в Санкт-Петербурге, сообщает «Интерфакс» со ссылкой на информированный источник в Главном штабе ВМФ.

«Утверждены все руководящие документы, согласно которым Главному штабу ВМФ предписывается до 1 июня передислоцировать органы управления из Москвы в Петербург», — сказал собеседник агентства.

5 комментариев для “До 1 июня Главный штаб ВМФ РФ должен переехать в Северную столицу”
  1. 983804 929862I discovered your weblog internet site on google and check some of your early posts. Continue to keep up the extremely very good operate. I just additional up your RSS feed to my MSN News Reader. Seeking forward to reading much more from you later on! 146341

  2. 586224 388282It is truly a nice and useful piece of info. Im glad that you just shared this useful info with us. Please maintain us informed like this. Thanks for sharing. 548257

  3. 757125 576743Hey there, I believe your weblog may well be having browser compatibility issues. When I appear at your site in Safari, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, superb weblog! 605231

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *